Výlety s dětmi

Další výlety
Předchozí výlety
1–/
Velké Pavlovice

Velké Pavlovice

Velké Pavlovice jsou typickým vinařským městem v Jihomoravském kraji. Rozhodně stojí za návštěvu, zvláště v letních měsících na návštěvníky dýchne atmosféra klidu, pohody, bodrých obyvatel a všudypřítomných sklípků. Okolní terén přímo vybízí zařadit Velké Pavlovice jako cíl nějakého cyklistického výletu.


Dinopark Vyškov

Dinopark Vyškov

Dinopark Vyškov je úchvatnou přehlídkou realisticky vyvedených monster z dávné historie. Je vybudován nedaleko vyškovského zooparku a mezi oběma atrakcemi kyvadlově jezdí vláčkem zvaný dinoexpres.

Jarošův mlýn – Muzeum řemesla mlynářského

Jarošův mlýn – Muzeum řemesla mlynářského

Zajímá vás, jak dříve pracoval mlýn? Jak se vyráběla mouka, krupička či krupice? Pak máte možnost navštívit krásný Jarošův mlýn, kde si můžete vše zblízka prohlédnout. Jarošův mlýn stojí nedaleko Brna.

ZooPark Vyškov

ZooPark Vyškov

Zoologická zahrada (neboli zoopark) ve Vyškově je vítaným cílem návštěvníků z okolí. Najdete zde mnoho druhů exotických, ale také hospodářských zvířat. Pro děti je jistě skvělá možnost dostat se se zvířaty do přímého kontaktu, hospodářská zvířata jsou totiž umístěna na dvůr objektu hospodářské budovy nazvaný Dvoreček naší babičky.

Baťův kanál

Baťův kanál

Budete-li se pohybovat v okolí Kroměříže, Otrokovic, Sudoměřic, Hodonína či okolí, nenechte si ujít jedinečnou vodní stavbu na řece Moravě – Baťův kanál. Kanál pochází z 30. let minulého století a dnes je využíván jaku turistická vodní cesta. Vzhledem k tomu, že k řízení malých plavidel na Baťově kanálu není třeba žádné zvláštní oprávnění, nabízí se zde skvělá možnost vyzkoušet si řízení lodi na vlastní kůži.

Další výlety
Předchozí výlety
1–/