Aquapark Klášterec nad Ohří

Aquapark Klášterec nad Ohří

Klášterec nad Ohří (Ústecký kraj)

Aquapark v Klášterci nad Ohří je venkovní, proto je otevřen jen v letních měsících a podle počasí. Přestože nabízí opravdu zajímavé atrakce, cena není nijak přemrštěná.

Ve venkovním aquaparku v Klášterci nad Ohří se nudit nejspíš nebudete. Nabízí totiž mnoho atrakcí – 128 metrů dlouhý tobogán, 2 menší tobogány, divokou řeku, hřiby, vířivku, 25 metrový plavecký bazén, bazén pro větší děti s můstkem a klouzačkami, bazény pro nejmenší děti, široké skluzavky i skokanskou věž. Když už voda omrzí, můžete si zahrát plážový volejbal nebo plážový fotbal, streetball, zapinkat si stolní tenis, či si zaskákat na trampolíně. Samozřejmě nechybí ani občerstvení.

V případě velmi teplého počasí se zde pořádá i noční koupání.

Stojí za to návštěva kláštereckého aquaparku?

3K karta

Volný vstup do tohoto aquaparku a mnohých dalších výletních míst vám zajistí zakoupení návštěvnické karty 3K, kterou připravila pro návštěvníky severozápadních Čech města Klášterec nad Ohří a Kadaň. Ta umožňuje výletníkům volné vstupy do nejzajímavějších turistických cílů a dále čerpání atraktivních slev v restauracích, penzionech, lázních a v dalších zařízeních.

Platí až pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 15 let. Zahrnuje volné vstupy do tajuplných hradů a zámků – třeba do filmově proslulého Krásného Dvora nebo na expozici plnou strašidel a pohádkových bytostí Pohádkový svět na Červeném Hrádku, zajímavých muzeí včetně toho kadaňského umístěného do pozoruhodných prostor františkánského kláštera nebo moderního muzea chmelařského, kde děti přivítá chmelový skřítek Hop, jemuž propůjčil hlas Jiří Lábus.

Otevírací doba

Květen – září (dle počasí) od 9,00 do 19,00 hodin.

Vstupné

50 Kč, děti do 115 cm výšky a držitelé průkazu ZTP zdarma.

Cena 3K karty: 2denní karta: 750 Kč; 5denní karta: 1 300 Kč

Kontakt

+420 474 375 963, +420 777 100 819

  • E-mail: aquapark@seznam.cz
  • Web: www.aquapark-klasterec.eu, www.3k-karta.cz
Hodnocení:
  • Počet hvězdiček je 3/5
Přečteno: 2853×