Království železnic

Království železnic

(Hlavní město Praha)

Království železnic, to je více než 3100 čtverečních metrů zábavy pro malé i velké na pražském Andělu, kde dospělí žasnou nad prací našich modelářů, děti milují mašinky i doplňkové expozice a všichni se skvěle baví!

Uvidíte stovky metrů nádherných modelových kolejišť, na kterých jezdí vlaky podle jízdního řádu, auta si dávají přednost a zastavují na červenou. Zažijete střídání dne a noci. Oceníte velké doplňkové výstavy LEGA, Mašinky Tomáše, japonských mašinek TOMICA, českých ETS. Větší děti si vyhrají s LEGO vlaky nebo MERKURem. Menší v POMPO dětském koutku a když se unaví, odpočinete si všichni v kině u LEGO filmů

Doprava

Expozice je skvěle dosažitelná prostředky pražské MHD: jen 150 metrů na stanici metra Anděl a 50 nebo 100 metrů na zastávky tramvajových linek 9, 10, 12, 14, 16 a 20.

Příjezd vlastním vozem je přirozeně možný, ale pokud nemáte v úmyslu zároveň nakoupit v blízkém obchdním centru Nový Smíchov, nebo zajít do jednoho z blízkých multikin, budete muset parkovat v placeném podzemním paktovišti. V okolí je jich dostatek. Na to, že zaparkujete v některé z přilehlých ulicích se nelze spolehnout.

Otevírací doba

Každý den: 09:00 - 19:00

Vstupné

základní vstupné (dospělí): 200 Kč

děti do 15 let: 120 Kč

děti do 1 metru (pouze s dospělým): 30 Kč

Kontakt

257 211 386

  • Web: www.kralovstvi-zeleznic.cz
Hodnocení:
  • Počet hvězdiček je 3/5
Přečteno: 2767×