Gutovka

Gutovka

Praha 10-Strašnice (Hlavní město Praha)

Gutovka je sportovně - relaxační areál pro návštěvníky různých věkových skupin. Milovníci sportu a zábavy ho najdou v Praze 10, pouze tři minuty od stanice metra Strašnická.

V nabídce sportovišť jsou k dispozici čtyři beachvolejbalové kurty, venkovní lezecká stěna největší svého druhu ve střední Evropě, hřiště na malou kopanou s exkluzivním trávníkem třetí generace, multifunkční hřiště a velký betonový skatepark. Velká část areálu Gutovka patří dětem. Plně k dispozici mají dětské hřiště s mnoha atrakcemi a v letních dnech si mohou vyzkoušet unikátní dětský vodní svět.

Areál Gutovka se současně s ročním obdobím mění a přizpůsobuje. Na podzim se staví hala nad všemi čtyřmi vyhřívanými beachvolejbalovými kurty, a to samé se týká i fotbalového hřiště. Využívat je tedy mohou v pohodlí malí i velcí sportovci po celou zimu.

Dalším lákadlem zimní sezóny je ledová plocha a lezecká stěna, která nabízí kromě klasického lezení i ferratu (lezení po vrchu stěny), či cepínové lezení. Pro všechny aktivity je připravena kvalitní půjčovna materiálu. Zkušení profesionální instruktoři pomáhají zájemcům nejen v začátcích, ale mají program i pro pokročilé návštěvníky ve všech sportovních disciplínách.

Restaurace Gutovka nabízí příjemnou atmosféru budovy, která je postavena ze dřeva a kovu. O pohodlí návštěvníků se stará vstřícný a příjemný personál připravený splnit veškerá přání návštěvníků. Restaurace nabízí široký výběr jídel od poledních menu, až po jídla na objednávku a různé speciality.

Součástí nabídky je také možnost využít prostor pro privátní grilování s přáteli, kolegy, dále pak možnost rautů, večírků, svateb, oslav narozenin, dětských oslav a v neposlední řadě firemních prezentací, či tiskových konferencí.

O další občerstvení návštěvníků se starají dva stánky s příjemným posezením.

Otevírací doba

od 1.6.2010 denně od 8:00 do 22:00

Kontakt

734 428 336 - recepce, rezervace sportovišť, informace

  • E-mail: e-mail: hamrsport@hamrsport.cz
  • Web: www.hamrsport.cz
Hodnocení:
  • Počet hvězdiček je 3/5
Přečteno: 3256×

Diskuze:

  • 2012-04-02 11:14:15UxBJiuuLZHEAFkWsvCX |jqbuvZwOtA