Výlety s dětmi

Další výlety
Předchozí výlety
1–/
Do Berouna za medvědy z večerníčku

Do Berouna za medvědy z večerníčku

Symbol medvěda má město Beroun ve znaku i na svém praporu. V říjnu 2000 si navíc pořídilo také medvědy živé. Pro medvědí bratry Matěje, Vojtu a Kubu, s nimiž režisér Václav Chaloupka natočil úspěšný Večerníček Méďové, vybudovalo město na svahu Městské hory medvědárium s třemi ložnicemi, přípravnou krmiva a výběhem o rozloze téměř 25 arů.


Krokodýlí zoo

Krokodýlí zoo

Krokodýlí ZOO se může pochlubit 18 druhy krokodýlů a mimo Asii největší chovanou skupinou gaviálů sundských. Krokodýlí zoo založil Miroslav Procházka, který se zabývá chovem krokodýlů již od roku 1996.

Zoologická zahrada Praha

Zoologická zahrada Praha

Výlet do zoologické zahrady v Praze potěší celou rodinu. Bez problému zde lze strávit třeba celý den. Děti budou nadšené z dětského koutku, kde se mohou projet vláčkem, nakrmit kozy, svézt se na poníku a v případě teplého počasí se cachtat v bazénku.

ZooPark Vyškov

ZooPark Vyškov

Zoologická zahrada (neboli zoopark) ve Vyškově je vítaným cílem návštěvníků z okolí. Najdete zde mnoho druhů exotických, ale také hospodářských zvířat. Pro děti je jistě skvělá možnost dostat se se zvířaty do přímého kontaktu, hospodářská zvířata jsou totiž umístěna na dvůr objektu hospodářské budovy nazvaný Dvoreček naší babičky.

Další výlety
Předchozí výlety
1–/