Výlety s dětmi

Další výlety
Předchozí výlety
1–/
Naučná stezka Javorník

Naučná stezka Javorník

Naučná stezka Javorník vás zavede z Javorníku na Klostermannovu rozhlednu, na Královský kámen, na Krásnou vyhlídku a zpět do Javorníku. Projdete se přitom krásnými šumavskými lesy, možná najdete houby nebo borůvky a skoro určitě se vám tato procházka bude líbit.


Hvězdárna a planetárium České Budějovice

Hvězdárna a planetárium České Budějovice

Českobudějovická hvězdárna byla otevřena v roce 1937 jako druhá nejstarší hvězdárna v Čechách zásluhou tehdejší Jihočeské astronomické společnosti. Nachází se cca 300 metrů od náměstí Přemysla Otakara II. v parku na soutoku Vltavy a Malše.

Krokodýlí zoo

Krokodýlí zoo

Krokodýlí ZOO se může pochlubit 18 druhy krokodýlů a mimo Asii největší chovanou skupinou gaviálů sundských. Krokodýlí zoo založil Miroslav Procházka, který se zabývá chovem krokodýlů již od roku 1996.

Hrad Lipnice nad Sázavou

Hrad Lipnice nad Sázavou

Jeden z nejmohutnějších českých šlechtických hradů, založený na počátku 14. století mocným rodem pánů z Lichtemburka Vás zve na volnou prohlídku monumentální středověké architektury s jedinečnými vyhlídkami do okolního kraje, na prohlídku archeologické expozice, gotické kaple a rozsáhlých sklepení s bývalou hodovní síní Jindřicha z Lipé.

Hrad Zvíkov

Hrad Zvíkov

Hrad Zvíkov, který je ze tří stran obklopen Orlickou přehradou, patří svou romantickou polohou ke skvostům mezi našimi hrady. Výlet na Zvíkov spojený s plavbou parníkem je pro děti nezapomenutelným zážitkem.

Další výlety
Předchozí výlety
1–/