Výlety s dětmi

Další výlety
Předchozí výlety
1–/
Planetárium Praha

Planetárium Praha

Planetárium Praha zahájilo pravidelnou činnost 20. listopadu 1960, patří k největším na světě a je u nás jediné svého druhu.


Adventure minigolf

Adventure minigolf

První kryté minigolfové hřiště se 17 jamkami v Praze. Zapomeňte na klasický eternitový minigolf, který znáte z kempů a koupališť. Zde si zahrajete na umělé golfové trávě uprostřed palem a poblíž vodního jezírka. Na dráhách jsou různé terénní nerovnosti, boule a písečné bunkry. Několik jamek je umístěno ve vyvýšeném podlaží.

Zoologická zahrada Praha

Zoologická zahrada Praha

Výlet do zoologické zahrady v Praze potěší celou rodinu. Bez problému zde lze strávit třeba celý den. Děti budou nadšené z dětského koutku, kde se mohou projet vláčkem, nakrmit kozy, svézt se na poníku a v případě teplého počasí se cachtat v bazénku.

Fun Island

Fun Island

Sportovně relaxační areál Fun Island je určen široké veřejnosti všech věkových kategorií. Nachází se v centru Prahy na Císařské louce ležící na řece Vltavě.

Gutovka

Gutovka

Gutovka je sportovně - relaxační areál pro návštěvníky různých věkových skupin. Milovníci sportu a zábavy ho najdou v Praze 10, pouze tři minuty od stanice metra Strašnická.

Další výlety
Předchozí výlety
1–/